Niektóre kobiety zostały pobłogosławione obfitym dekoltem, inne niestety nie. Bez względu na to, co mówią liczby i litery na metkach Twoich staników, warto zbadać inne metody uwydatniające biust. Zwłaszcza jeśli czeka Cię wspaniały wieczór, na który wkładasz sukienkę z głębokim dekoltem. Otóż okazuje się, że dzięki kosmetykom do makijażu stworzysz niesamowitą iluzję, która spełni swoje zadanie, a jednocześnie pozostanie niezauważona nawet przez najsprawniejsze oko!

Zamiast wydawać wygórowaną kwotę na fantazyjnie usztywniony biustonosz lub niewygodny gorset, który sprawia, że nie czujesz się sobą, wypróbuj tej niedrogiej metody. Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego partnera. Bez cierpienia finansowego i bólu fizycznego. Zapoznaj się z trzystopniową metodą kształtowania dekoltu przy pomocy makijażu.

ZOBACZ TEŻ: TE ZDJĘCIA MÓWIĄ WSZYSTKO! KYLIE JENNER POKAZAŁA BLIZNY PO POWIĘKSZANIU PIERSI?

KROK PIERWSZY: KONTUR

Używając niewielkiego pędzla do różu, nanoś puder konturujący lub bronzer (co najmniej o jeden do dwóch tonów ciemniejszy niż naturalny odcień skóry) między piersiami. Następnie, wyobraź sobie zakrzywiony kształt litery „Y” i tym samym pędzlem, wzdłuż naturalnego kształtu, omieć górną część każdej piersi. Zabieg ten stworzy iluzję głębi.

KROK DRUGI: ROZŚWIETLENIE

Aby upozorować krągłość piersi, użyj pudru lub kremu do rozświetlania (lub korektora o jeden do dwóch odcieni jaśniejszego niż naturalny odcień skóry) i zastosuj go wzdłuż połowy zaokrąglonych obszarów swoich piersi. Wskazówka: używaj górnej części biustonosza jako ogólnego przewodnika. Następnie zastosuj go w wewnętrznej części litery „Y” bezpośrednio na klatce piersiowej. W połączeniu z bronzerem sprawi, że Twoje piersi naprawdę się podniosą.

ZOBACZ TEŻ: DEYNN POKAZAŁA, JAK WYGLĄDAJĄ JEJ BLIZNY PO POWIĘKSZANIU PIERSI (FOTO)

KROK TRZECI: WYKONAJ I ZAPOMNIJ

Pędzlem rozmyj wszelkie ostre linie i utrwal makijaż za pomocą pudru. Gotowe!