Czasami zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy najlepszą wersją siebie, ale brakuje nam motywacji, by coś z tym zrobić. Przez lata wyglądamy tak samo, a na myśl o zmianie wizerunku przechodzą nas dreszcze. Lepiej nie ryzykować i niech zostanie tak, jak jest. Z uporem maniaka czeszemy się, malujemy i ubieramy identycznie każdego dnia.

Ona coś o tym wie, bo od kiedy pamięta, zawsze tak się prezentowała. Związane włosy, niewidoczny make-up, bluzka pod samą szyję i te same nudne okulary. Choć jest dopiero po trzydziestce – od dawna czuła się jak stara i zmęczona życiem kobieta. Do czasu, gdy trafiła w ręce eksperta.

Czy ten kolor zdominuje nadchodzące miesiące? Zaskakująca metamorfoza Halsey

Znany z Internetu „The Makeover Guy” zaproponował jej radykalną metamorfozę.

Stylista miał do niej jeden podstawowy zarzut – nie wygląda na swój wiek. Nudny wizerunek sprawił, że trudno było ją w jakikolwiek sposób określić. Równie dobrze mogła to być świetnie zakonserwowana kobieta w średnim wieku, jak i zniszczona przez życie nastolatka. Nie miała żadnego wyrazu.

Nijaki kolor włosów zlewał się z nieumalowaną twarzą, a bardzo zachowawcze ubrania także nie poprawiały sytuacji. Choć uśmiechniętej okularnicy nie można było zarzucić braku urody, ona w ogóle nie potrafiła jej podkreślić. A może bardziej nie chciała.

WYCHUDZONA CELINE DION W NOWEJ FRYZURZE. WYGLĄDA LEPIEJ?

To już na szczęście przeszłość.

Dzięki nowemu odcieniowi włosów jej twarz nagle stała się bardziej widoczna. Do tego tusz do rzęs, cielista pomadka i gotowe. Rozpuszczone włosy o cieplejszym kolorze stały się doskonałą oprawą dla jej pięknej buzi. Swoje zrobiła też rezygnacja z niezbyt dobrze dobranych okularów na rzecz soczewek kontaktowych.

Prawda, że wygląda zdecydowanie lepiej?

Masz sporo powodów do zadowolenia, jeśli urodziłaś się w tym miesiącu i roku