Kobiety chcące optycznie wyszczuplić twarz mają do wyboru kilka technik. Po nawilżeniu twarzy i nałożeniu podkładu okrągły kształt twarzy można w sprytny sposób zmniejszyć, stosując wybraną technikę konturowania. Kości policzkowe stają się bardziej wyraziste, a twarz szczuplejsza. Sprytna gra światła i cienia zapewnia, że ​​poszczególne części twarzy są wyostrzone jasnymi kolorami, a inne chowają się w tle z ciemniejszymi odcieniami. Właściwe rozmieszczenie różu kosmetyków bardzo ważne. Zazwyczaj stosujemy kilka kosmetyków takich jak bronzer, róż do policzków i korektor, ale jeden z ostatnich trendów na TikToku zachęca do wykorzystywania zaledwie jednego z tych produktów: korektora.

Testuję maseczkę oczyszczającą w sztyfcie. Czy jest bezpieczna dla skóry?

Sprawdzam zatem, czy jest to możliwe i czy po wykorzystaniu triku układ świateł i cieni rzeczywiście pozwala na optyczne wyszczuplenie twarzy.

@zeberka.pl

Jak myślisz ile jeszcze będzie sposobów na wykonanie makijażu? #makijaż #makeup #korektor #nakładaniekorektora #wyszczuplenietwarzy #konturowanie

♬ All Around the World(La La La) – R3hab / A Touch of Class

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?

Szukacie więcej podobnych testów? Serdecznie polecam rozgościć się w zakładce video. Znajdziecie tam testy, haule lumpeksowe oraz polecjki kosmetyczne. Dajcie znać w komentarzu, z jakiej techniki optycznego wyszczuplania twarzy korzystacie.

Sprawdzamy, czy viralowe lampki do makijażu działają

Odkryłyśmy tajemnicę modelek. Wyszczuplanie twarzy nową metodą konturowania

Konturowanie filtrem z TikToka? Testujemy!

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku od razu budzą zaufanie. Z łatwością manipulują swoim otoczeniem