Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o rozpoczęciu kolejnej edycji konkursu Prix De Beauté Cosmopolitan! W tegorocznej edycji konkursu serwis Zeberka.pl został zaproszony do równoległego prowadzenia głosowania i promocji produktów zgłoszonych, nominowanych i nagrodzonych!

Z przyjemnością informujemy również, że podczas tegorocznej edycji konkursu Prix De Beauté Cosmopolitan serwis Zeberka.pl wręczy statuetkę w kategorii Najlepszy kosmetyk Roku 2019 Zeberka.pl. O laureacie kategorii specjalnej zadecydują czytelniczki serwisu Zeberka.pl.

Prix de Beauté posiada już 25-letnią tradycję i jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Do głosowania na najlepszy kosmetyk 2019 roku angażujemy nasze czytelniczki już od pierwszego etapu konkursu. Wszystkie zgłoszone do konkursu kosmetyki prezentujemy na www.zeberka.pl oraz www.cosmopolitan.pl.

W drugim etapie konkursu, na łamach magazynu COSMOPOLITAN i w serwisie www.cosmopolitan.pl, opublikowane zostanie aż 10 nominowanych produktów w każdej kategorii, z których czytelniczki i jury eksperckie wybierają laureatów tegorocznej edycji!

Trudna decyzja wyboru przypadnie w tym roku profesjonalnemu Jury w składzie:

Wystartował konkurs Prix de Beauté Cosmopolitan 2019!

Więcej szczegółów znajdziecie na Prix de Beauté