Uwielbiamy kosmetyki i zdecydowanie nie potrafimy przejść obojętnie obok żadnej nowości… Jednym z naszych największych uzależnień są oczywiście palety z cieniami do powiek, których w kolekcji mamy całkiem sporo, a mimo tego ciągle chcemy więcej… Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym gorącym newsem, tym razem będzie właśnie o palecie, która… światło dzienne ujrzała zupełnie przypadkiem!

ZOBACZ: CZY TO NAJPIĘKNIEJSZA PALETKA CIENI DO POWIEK EVER?

Mowa oczywiście o najnowszym „dziecku” marki Anastasia Beverly Hills, czyli palecie Soft Glam. Zakochają się w niej wszystkie miłośniczki naturalnego makijażu i wszystkie kobiety, które cieniami malują się na co dzień. W palecie znajdziemy beże, brązy, róże i kilka ciemniejszych odcieni do wykończenia makijażu oka. Nie zabrakło również „wabików” – metalicznych cieni, które będą ciekawym urozmaiceniem makijażu.

Na Instagramie ABH pojawiło się wczoraj zdjęcie paletki i informacja o tym, że jej zdjęcia przypadkowo wyciekły do sieci. Marka planowała lepsze zaprezentowanie swojego dzieła i bardzo ubolewa, że element zaskoczenia zniknął. Poinformowali także, że cienie trafią do sprzedaży już w marcu.

ZOBACZ: TO BĘDĄ NAJGORĘTSZE TRENDY BEAUTY W 2018 ROKU!

My jesteśmy zachwycone, a Wy?