To, co stare, znów jest nowe i modne. Nie bez powodu. Znajomość wskrzeszonych trendów sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Podobnie jak inne trendy, pożądany przez nas wygląd ust również ma charakter cykliczny. W ciągu ostatniej dekady obserwowaliśmy, jak trendy w makijażu ust zmieniają się od ultra matowych do ekstra błyszczących. Nieuniknionym następstwem zmieniających się trendów jest powrót matowej szminki z przeszłości.

Trend kosmetyczny

Trend kosmetyczny z lat 2000

Makijaż oczu przed makijażem twarzy? Jaka jest właściwa kolejność?

Matowa szminka była najgorętszym trendem wśród hollywoodzkich It-girls z lat 2000. Od gwiazd muzyki pop, przez supermodelki, po osoby z hollywoodzkiej śmietanki. Na szczęście dla tych z nas, które uwielbiają ten trend, ale nadal chcą wyglądać nowocześnie, istnieje więcej niż jeden sposób, aby go podkręcić do 2023 roku.

Trend kosmetyczny z lat 2000

Gwiazda „Laguna Beach” i „The Hills” Lauren Conrad była w zasadzie definicją wczesnej dziewczyny-it-girl. Jeśli zamierzasz wykorzystać inspo z lat 90. i 2000., dlaczego nie pójść na całość? Jak każda ikona piękna nie była obca matowej szmince. Uwielbiamy ten makijaż.

Ma 26 lat i… 9 mln fanów na Instagramie. „Piękność”