Kosmetyczne marki nieustannie walczą o zainteresowanie potencjalnych klientek. Czasy, w których jakość broniła się sama już za nami. Kosmetykoholiczki chcą teraz wysokiej jakości w pięknym opakowaniu. I właśnie takie produkty teraz dostają.

ZOBACZ: NAJWIĘKSZY ZIMOWY PRZEGLĄD NOWOŚCI KOSMETYCZNYCH

Szał na rozświetlanie rozpoczął się już jakiś czas temu. Rozświetlacze pokochali nie tylko profesjonalni makijażyści, ale również wszystkie blogerki urodowe czy też „zwykle” dziewczyny. Przyznajemy, że my również nie wyobrażamy sobie teraz makijażu bez muśnięcia twarzy rozświetlaczem, który w kilka chwil sprawi, że skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Za modą poszła również marka Lancome, która w najnowszej wiosennej kolekcji zaproponowała rozświetlacz La Rose a Poudrer. Ale, ale… Nie myślcie sobie, że będzie to kolejny „nudny” kosmetyk. Nic z tych rzeczy! Lancome stworzyło produkt, który jest tak piękny, że aż szkoda byłoby go używać. W cudownym różowo-złotym pudełeczku zamknięty został kwiat róży, na którego płatkach osadzony jest rozświetlający pyłek.

ZOBACZ TEŻ: OTO KOLEKCJA KOSMETYKÓW… INSPIROWANA „GRĄ O TRON”! FANI OSZALELI NA JEJ PUNKCIE!

MUSICIE go zobaczyć!

Wow! Na punkcie tego przepięknego rozświetlacza zwariowali WSZYSCY!

Omg i need this #lancome highligther 😍 @maria_taranenko_elle_russia @lancome

Film zamieszczony przez użytkownika The Catwalk Italia – TCI (@thecatwalkitalia)