Wiele z nas nie wyobraża już sobie tworzenia makijażu bez pomocy małej owalnej gąbeczki ze spiczastą końcówką. Beauty blender sprawia, że podkład nakłada się równomiernie. Pomaga uniknąć smug, nieestetycznie wyglądających plam oraz uniknąć efektu maski. Za jego pomocą można aplikować nie tylko podkład. Gąbeczka sprawdzi się świetnie również jako pomocnik do nakładania korektora lub kremowego różu do policzków. Beauty blender i jego działanie może być jeszcze skuteczniejsze. Oto najnowszy trik prosto z Tik Toka.

Ten trik na wypełnienie ust ogarnął sieć. Wymyślił go światowej sławy artysta makijażu

Jedna z użytkowniczek Tik Toka podzieliła się swoim odkryciem. To bardzo prosta sztuczka z użyciem popularnej gąbeczki do makijażu. Cały hack polega na tym, aby przed użyciem beauty blendera włożyć go na kilka godzin do zamrażarki. Hasztag #frozenbeautyblender bije rekordy popularności. Wiele osób po wypróbowaniu tego protego tricku twierdzi, że podkład dobrze wtapia się w skórę, a dodatkowo efekt chłodzenia pomaga ukoić cerę i daje przyjemne uczucie odświeżenia.

Po dokładnym oczyszczeniu gąbeczki i wyciśnięciu z niej nadmiaru wody wystarczy włożyć ją do zamrażarki. Najlepiej zrobić to wieczorem, a następnego dnia rano wypróbować trik. Oczywiście pierwsze, co poczujemy to efekt mocnego chłodzenia. To kolejny plus, ponieważ masaż zimnym beauty blenderem pomoże pozbyć się porannych podpuchnięć i szybko zniweluje obrzęk wokół oczu. Dodatkowo zimno pobudza krążenie krwi i wygładza skórę.

@iki.x

Makeup hack!!!!#fypシ #hack #makeup #viral #foryou #4u #hacks

♬ Love Nwantiti(Remix) - Ꮲ Ꭺ Ꮍ Ꮪ Ꭺ Ꮑ Ꮻ 👑