Wśród celebrytów już jakiś czas temu zapanowała nowa moda. Po masowym wydawaniu autobiografii, gwiazdy show biznesu rozpoczęły nowy sposób na przyciągnięcie uwagi – tworzenie własnej linii kosmetyków. Niestety pomysł nie zawsze jest prostą drogą do sukcesu…

Niedawno przekonała się o tym Kylie Jenner, bo chociaż jej linia kosmetyków do malowania, nie ma sobie równych, to już w przypadku produktów do pielęgnacji twarzy, nie jest tak kolorowo. Na początku Internauci skrytykowali jej peeling do twarzy z drobinkami z orzechów włoskich, a potem wyśmiali sposób w jaki oczyszcza twarz.

ZOBACZ TEŻ: POWSTAŁA MASECZKA UJĘDRNIAJĄCA PIERSI. REKLAMUJE JĄ… 90-LETNIA INFLUENCERKA

Mogłoby się wydawać, że trudno o gorszy początek. Tymczasem Jaclyn Hill, jedna z popularnych youtuberek, przebiła celebrytkę. Pod koniec maja uruchomiła swoją autorską markę kosmetyków Jaclyn Cosmetics, wśród produktów znalazły się pomadki w odcieniach nude.

Wydawało się, że wszystko idzie dobrze, ale po otrzymaniu zamówienia, klienci zaczęli zgłaszać skargi. Okazało się, że szminki mają nieprzyjemną, ziarnistą teksturę i małe włoski osadzone w produktach.

Na Twitterze wielu zbulwersowanych klientów pokazało jak wyglądają zamówione produkty, a niektórzy z nich zastanawiają się nawet czy nie zgłosić sprawy do FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY WPATRUJĄ SIĘ W JEJ TWARZ. MA BYĆ DOWODEM, ŻE IDEAŁY JEDNAK ISTNIEJĄ