Uwielbiamy triki makijażowe, zwłaszcza jeśli pozwalają nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Instagram to wspaniałe źródło inspiracji. To, co zaproponowała pewna wizażystka z Rosji, podbiło serca kobiet z całego świata .

Darya Kholodnykh sprawiła, że marzenie wielu kobiet stało się rzeczywistością. Okazuje się, że cały makijaż można wykonać za pomocą wyłącznie jednego produktu. Udowodniła to w filmie, który opublikowała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: WIZAŻYSTA MARIO DEDIVANOVIC UJAWNIŁ SEKRETY URODOWE KIM KARDASHIAN

Film instruktażowy obejrzało już prawie milion osób. Nie dziwi nas, że większość komentarzy to pozytywne opinie. Nie jesteśmy jednak pewne, czy ludzie byli bardziej zszokowani faktem, że makijaż powstaje przez namalowanie kilku kropek, czy tym, że używa się do niego wyłącznie jednego kosmetyku. Jeśli zapytałabyś nas jaki makijaż jest idealny, powiedziałybyśmy, że właśnie ten.

Czym jest to wspaniałe narzędzie? To pomadka i róż Smashbox, które znajdziecie w drogeriach Sephora. Innowacja w rozświetleniu inspirowana magicznym światłem zachodów i wschodów słońca Los Angeles. Wystarczy nanieść kilka czerwonych kropek i rozetrzeć je pędzlem do aplikacji pudru.

ZOBACZ TEŻ: NIE ZGADNIECIE, ILE GODZIN DZIENNIE HUDA KATTAN POŚWIĘCA NA INSTAGRAM

Co o tym sądzicie?