Na Instagramie obserwuje go ponad cztery miliony osób. Jest jednym z najbardziej płodnych artystycznie wizażystów swojego pokolenia. Celebryci go uwielbiają. Od wielu lat współpracuje z Kim Kardashian. Mario Dedivanovic. Jeden z najczęściej kopiowanych wizażystów w mediach społecznościowych, postanowił ujawnić kilka sekretów urodowych celebrytki.

Poza nią mężczyzna współpracuje między innymi z Laurą Mercier, Clarisonic i Bioré. Historia jego sukcesu nie powstała z dnia na dzień. Dedivanovic rozpoczął działalność w branży w wieku zaledwie 17 lat jako konsultant Sephory. Teraz na jego warsztaty ustawiają się tłumy. Oprócz Kardashianek współpracuje z Gabrielle Union, Kate Bosworth, Demi Lovato oraz Suki Waterhouse. Nawet jeśli nie lubisz Kim Kardashian, warto posłuchać jego rad.

ZOBACZ TEŻ: JEANSOWA KRESKA NA POWICIE – KIM KARDASHIAN JUŻ JĄ NOSI! (FOTO)

INSPIRACJA NA MAKIJAŻ MOŻE POCHODZIĆ ZEWSZĄD

Inspiracje na makijaż Dedivanovic czerpie głównie ze świata spoza branży urodowej. Często do wykonania najpiękniejszych makijaży natchnieniem jest dla niego architektura, natura, moda. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że moje makeupy są kreatywne– tłumaczy Mario.

UŻYWAJ KOREKTORA POD PODKŁAD

Aby uzyskać nieskazitelną cerę, wystarczy trochę czasu. Mario lubi używać podkładu, aby wyrównać koloryt skóry, a korektora, aby ukryć wszelkie niedoskonałości. Zwykle zaczyna od korektora. W ten sposób redukuje cienie pod oczami. Korektor pozostawia efekt rozmycia – co jest kluczem doskonałej skóry.
Na korektor aplikuje płynny podkład. Zaczyna od niewielkiej ilości produktu i nakłada kolejne warstwy. Nakładanie zbyt dużej ilości podkładu naraz może spowodować zaakcentowanie linii na twarzy.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN W KOŃCU POKAZAŁA JAK WYGLĄDA MAŁA CHICAGO! (FOTO)

NIE OPIERAJ SIĘ WYŁĄCZNIE NA TRENDACH Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Najbardziej szalone trendy dotyczyły brwi. Od brwi falistych po pierzaste. Według wizażysty ludzie są coraz bardziej kreatywni. Według Maria jednym z najbardziej szalonych trendów, jakie widział, są brwi w kształcie logo marki Nike. Wizażysta kocha je wszystkie, ale radzi, aby nie budować swoich poglądów dotyczących trendów wyłącznie na Instagramie.

PIĘKNE BRWI TO NATURALNE BRWI

Brwi kształtują twarz, dlatego ważne, aby wyglądały kobiece. Szczotkuj brwi od dołu do góry. To podkreśli ich prawdziwy kształt. Ołówkiem do wypełniania brwi wykonuj krótkie, subtelne pociągnięcia. Stylizację brwi zakończ korektorem, aplikując go w okolicach czoła i powiek.