Kolory jak „we mgle” zdominowały wiosenne pokazy mody. Urzekają świeżością i naturalnością tworząc także w makijażu romantyczne i smakowite połączenie.

Odcienie chłodnego różu, moreli, czy mandarynki to efektowny melanż cukierkowych kolorów odpowiedni dla każdej kobiety.

Taki właśnie impresjonisty makijaż w tym sezonie pomoże nam wyczarować marka GOSH COSMETICS. Romantyczny, świeży efekt osiągniemy za sprawą mozaikowego różu, który może być stosowany na dwa sposoby: jako kosmetyk do modelowania kości policzkowych i wybranych partii twarzy, a także jako cień do powiek. To dzięki jego kolorystycznemu miksowi oraz właściwościom, możliwy jest do uzyskania najmodniejszy obecnie efekt „przydymionego w barwie” makijażu, a także – szczególnie po zastosowaniu na mokro – wizerunek soczysty i głęboki, wręcz neonowy.

Rzęsy, podkreślone maskarą CATCHY EYES nadają spojrzeniu wyrazistości i stanowią tło dla subtelnego różu na górnej i koloru pomarańczy na dolnej powiece. Usta kuszą blaskiem błyszczyka VOLUME LIP SHINE. Do tego alabastrowa cera po zastosowaniu BB CREAM, a także paznokcie w kolorze nude.

Poniżej znajdziecie kosmetyki, którymi został wykonany makijaż:

1. Uniwersalna paleta mozaikowych róży w dwóch odcieniach: Pink Pie nr 50 oraz Bronzing Pie nr 51; pojemność: 10 g; cena 46.99 zł

2. CATCHY EYES mascara; pojemność: 8 ml; cena 44.99 zł

3. Błyszczyk LIP VOLUME SHINE: Juicy Orange nr 04 oraz Nudenr 08; pojemność: 4 ml; cena 36.99 PLN

&nbsp
Wiosenne trendy Gosh Cosmetics (FOTO)

Wiosenne trendy Gosh Cosmetics (FOTO)

Wiosenne trendy Gosh Cosmetics (FOTO)

Wiosenne trendy Gosh Cosmetics (FOTO)