Too Faced to nie tylko kosmetyki świetnej jakości, ale także ozdobne opakowania, które w perfumerii kuszą swoim widokiem.

Najnowsza kolekcja przygotowana z myślą o wiośnie 2010 nie odbiega pod tym względem od standardów tej marki. Większość wiosennych kolekcji trafia do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego, rzadziej w marcu, tą jednak już można nabyć na stronie Sephora.Com. I trzeba się pospieszyć, bo jest to edycja limitowana.

W skład kolekcji wchodzą:

– Paletka Fun In The Dark Light-up Mirror Makeup Palette (32,50$) – to paletka zawierająca w sobie bestsellery Too Faced plus dwa ekskluzywne kolory cieni do powiek. Razem mamy: cztery cienie do powiek, dwie szminki, rozświetlający róż do policzków i podwójny bronzer.
– Podwójne cienie do powiek Eyeshadow Duo (17$) – dostępne w czterech zestawach kolorystycznych o różnych wykończeniach – można wybrać sobie duet matowy, iskrzący, bądź mieszany.
– Róż do policzków Brightening Blush (19,50$) – bardzo lekki róż, którego nasycenie można łatwo kontrolować, dzięki czemu dopasujemy go do każdego typu urody. W ramach tej kolekcji dostępny będzie w jednym odcieniu – La Vie En Rose.
– Błyszczyk zmieniający kolor Mood Change (18,50$) – ciekawy produkt, swego czasu prawdziwy hit. To błyszczyk, który nasycenie koloru zmienia w zależności od temperatury ciała, balansu PH i… Twojego humoru. Dostępny w trzech odcieniach: Berry Pink, Petal Pink i Pink Shimmer.