Podejście do makijażu to sprawa indywidualna – niektóre z nas nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez perfekcyjnie zrobionych kresek lub starannie wytuszowanych rzęs. Jest też sporo miłośniczek mocnych, głębokich kolorów na ustach oraz zwolenniczki naturalnego wyglądu, których codzienny makijaż ogranicza się jedynie do lekkiego zaznaczenia brwi i dodania odrobiny różu na policzki. Niezależnie od tego, którą z opcji wybierasz – najnowszy trend w makijażu ust jest na tyle intrygujący, że warto pokusić się o jego odtworzenie.

Nieziemski makijaż Lucy Boynton. Piękna inspiracja na karnawał

Mocnym trendem na 2020 rok są winylowe usta. Chodzi o maksymalny połysk i efekt soczystych, pełnych ust. Aby osiągnąć taki efekt wystarczy zamienić pomadkę na… błyszczyk.

Możesz spróbować pokryć usta ulubionym kolorem szminki, a następnie zaaplikować transparentny błyszczyk, dzięki któremu stworzysz piękną poświatę lub zdecydować się na lekki brzoskwiniowy lub różowy odcień w płynnej formule.

Ta mała zmiana zupełnie odmieni twój makijaż. Ma być hitem karnawału

Delikatnie podkreślenie czy moc koloru? Niezależnie od tego, na którą z opcji się skusisz winylowe usta dodają do makijażu element subtelnego wdzięku i kobiecości.

Oto najpiękniejsze propozycje na makijaż ust vinyl lips: