Nazywany najpiękniejszym i najlepszym rozświetlaczem na świecie jakiś czas temu zniknął z półek w sklepach i z katalogów ABH. Fanki na całym świecie (razem z nami!) zastanawiały się, dlaczego tak się stało. Podobno marka dostawała codziennie tony wiadomości z prośbami od klientek, które prosiły o przywrócenie produktu. I tak się stało! A my wiemy, kiedy znowu będziecie mogły go kupić w sklepach.

ZOBACZ TEŻ: KULTOWY ROZŚWIETLACZ OD ABH WRACA DO SPRZEDAŻY! MARKA WYSŁUCHAŁA PRÓŚB KLIENTEK

Od samego początku rozświetlacz zdobywał praktycznie same pozytywne recenzje. Klientki zachwalały go za konsystencję, wydajność i uniwersalność. I oczywiście, za pigmentację. Produkt bardzo szybko stał się hitem instagrama, a dodatkowy marketing sprawiał, że fanki czyściły półki sklepowe.

Bardzo szybko okazało się, że produktu zaczęło brakować jednocześnie w wielu punktach. Dodatkowo rozprzestrzeniały się plotki, że jest problem z produkcją i prawami autorskimi do produktu. Na szczęście to ma się zmienić! A Wy możecie ten boski rozświetlacz dopisać do swojej świątecznej listy prezentów – ABH x Amrezy pojawi się w sklepach ponownie już 7 grudnia!

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY CHCĄ MIEĆ ROZŚWIETLACZ Z KOLEKCJI AMREZY X ANASTASIA BEVERLY HILLS!

Jak poinformowało @trendmood1 na instagramie, jego cena ma się nie zmieniać – nadal ma to być 28 dolarów, czyli około 150 złotych. Mamy nadzieję, że Anastasia Beverly Hills przygotowała się na masowe wyprzedanie zapasów w krótkim czasie!

Myślicie, że to świetnie przemyślana strategia czy faktyczny brak produktu?