Jeśli chodzi o najnowsze trendy w makijażu z całą odpowiedzialnością możemy nazwać je królewskimi, a szczególnie jeśli chodzi o ślubny makijaż. W tym roku odchodzimy od mocno podkreślonych oczu, a skupiamy się na skórze i wydobyciu jej naturalnego blasku.

Za wzór naturalnego, subtelnego wyglądu może posłużyć Meghan Markle. Jej ślubny makijaż był czymś, co chciały odtworzyć wszystkie beauty blogerki.
Mimo że od ślubu Meghan i Harrego minęło już dobrych kilka miesięcy, to nadal wygląd księżnej jest uważany za jedno z najważniejszych wydarzeń jeśli chodzi o makijaż.

Makijażyści zgodnie twierdzą, że skromny, stawiający na naturalność i lekkość makijaż Meghan stanie się najczęstszym wyborem przyszłych panien młodych w nadchodzącym sezonie ślubnym.

Subtelne smoky eye, lekkie pokrycie nie tuszujące naturalnych piegów Meghan to coś, co makijażyści chcieliby widzieć zdecydowanie częściej. A oto kilka wskazówek, którymi dzielą się z nami, jak uzyskać promienny wygląd księżnej.

ZOBACZ TEŻ: STYL KSIĘŻNEJ DIANY WPISUJE SIĘ WE WSZYSTKIE PRZEWIDYWANIA TRENDÓW MODOWYCH

Sophie McMullan zdradza, że ulubionym podkładem Meghan jest Giorgio Armanii Luminous Silk Foundation. Jest doskonały jeśli chodzi o ślubne fotografie – odbija światło, zapewnia naturalne krycie, nie tworząc przy tym efektu maski. Meghan lubi pokazywać swoje piegi i tak było również w dniu ślubu.

W przypadku Meghan Markle jej ciemna oprawa oczu potrzebowała jedynie lekkiego podkreślenia, dlatego wybrała lekkie smoky eyes. Ten ponadczasowy wygląd sprawdzi się w każdej sytuacji, a jeśli chodzi o tak ważny dzień – jest najlepszym wyborem. Klasyczny makijaż, który wciąż wygląda bardzo naturalnie to coś, co w tym sezonie będzie absolutnym numerem jeden.

Aby osiągnąć efekt wydłużonych, widocznie podkreślonych rzęs, a przy tym zachować trwałość makijażu makijażyści zalecają zastosowanie jednej prostej sztuczki – nałóż wodoodporny tusz, potem wybierz maskarę pogrubiającą i wydłużającą rzęsy, a na koniec utrwal wszystko ponownie wodoodporną formułą.

Makijażystka Anna Priadka dodaje, że naturalność to coś, co zawsze pozostanie w modzie. Efekt, który osiągnęła Meghan powoduje, że spoglądając na jej zdjęcia, nawet za 50 lat jej makijaż będzie wyglądał świeżo, naturalnie i elegancko. To ponadczasowy wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody. Wystarczy spojrzeć na makijaż księżnej Diany, by mieć takie samo wrażenie.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA POKAZAŁA NA INSTAGRAMIE, CZYM MASKUJE CIENIE POD OCZAMI ORAZ WYPRYSKI

Jak Wam się podoba?