Lato za pasem. Wraz z nadejściem cieplejszych dni zaczynamy sezon na zupełnie nowe kolory, fryzury i makijaże. Odkąd Rihanna rozpoczęła promocję najnowszej kolekcji „Beach Please”, kobiety zdążyły zwariować na punkcie epickiego rozświetlacza Body Lava. Czekałyśmy cierpliwie na ujawnienie kolejnych szczegółów. Dzisiaj wiemy już nieco więcej, choć wciąż jest dość tajemniczo.

Ze zdjęcia opublikowanego na Instagramie wynika, że letnia, limitowana kolekcja będzie składała się z mieniących się cieni do powiek, sześciu nowych błyszczyków oraz najlepiej sprzedających się do tej pory rozświetlaczy Killawat.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI SPARODIOWALI RIHANNĘ! WYŚMIALI JEJ FILMY Z ROZŚWIETLACZAMI!

Kolekcji nie można nazwać przeciętną. Zbliżająca się premiera rzuca wyzwanie konwencjonalnym trendom w makijażu. Według nas najciekawszy jest miętowy rozświetlacz z dopasowanym kolorystycznie, holograficznym błyszczykiem oraz cienie do powiek w pięknych odcieniach mokki, róży i perły.

No cóż, wygląda na to, że podczas tworzenia letniej kolekcji Rihanna kierowała się swoim ulubionym powiedzeniem: więcej znaczy więcej.

ZOBACZ TEŻ: BIELIZNA RIHANNY WYŚMIANA: CZY TO STRINGI DLA BIUSTU? (FOTO)

Korzystacie z kosmetyków Fenty?