Wśród makijażowych inspiracji jednym z największych hitów ostatnich miesięcy okazał się pomarańczowy kolor. To idealny odcień, który był popularny podczas wakacyjnych miesięcy i pozostał z nami również na jesień. Szminka w odcieniu marchewkowym lub policzki w delikatnym brzoskwiniowym kolorze, to obecnie dominujący trend w świecie makijażu.

Powrót makijażu z lat 80. Przepiękne inspiracje

Nieoczekiwaną nowością, która właśnie podbija serca hollywoodzkich gwiazd jest watercolor make up eyes. Polega na połączeniu kilku odcieni, które wyglądają na powiekach jak akwarelowe farby. Na tak ekscentryczny look zdecydowały się już m.in. aktorka Lucy Boynton oraz Cara Delevingne – w obu przypadkach połączenia odcieni wyglądały niesamowicie, chociaż każdy z makijaży był utrzymany w zupełnie innej tonacji kolorów.

Jameela Jamil zrezygnowała z makijażystki. Na galę Emmy pomalowała się sama

Aktorka znana z filmu Bohemian Rhapsody zdecydowała się na delikatniejszą wersję, w jaśniejszych, pastelowych kolorach. Z kolei modelka wybrała wersję w intensywnych żółtych i pomarańczowych odcieniach. Obie wersje wyglądają cudownie! To ciekawa alternatywa, która ma szansę stać się jednym z dominujących trendów, nie tylko na jeden sezon.