Lato kojarzy mi się z dużą ilością intensywnych kolorów i większym szaleństwem w czasie wakacji 🙂 Dlatego też, w tym okresie chętniej sięgam po wyraziste barwy, a mój makijaż jest dość mocny, napisała w liście do redakcji Izabela, autorka bloga dreamaboutthestars.blogspot.com.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na makijaż – dzienny, wieczorowy, jaki tylko przyjdzie Wam do głowy? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl”.

Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY

Podkład Rimmel – Wake me up nr 103
Puder Rimmel – Stay matte nr 003
Korektor pod oczy Loreal – True match
Czarna kredka Rimmel – Scandaleyes nr 01
Maskara Miss Sporty – Pump Up Booster Mascara
Bronzer Astor – Skin Match
Róż Bell – Pocket rouge 2 skin
Cienie Iglot – brąz nr 52, niebieski nr 413
Cień My secret – matowy brąz nr 507
Kredka czarna do oczu ( automatyczna ) Essence
Cienie Ombre L’Oreal Paris

WYKONANIE

1. Całą powiekę do jej załamania pokrywam czarną kredką oraz blenduję ją, aby nie była zbyt intensywna. Potem rysuję przy jej użyciu kreskę wzdłuż linii rzęs.
2. Na powiekę nakładam niebieski cień, a raczej delikatnie go wklepuję, aby był jak najbardziej intensywny. Zewnętrzny kącik maluję brązem i rozcieram go do wewnątrz nad załamaniem powieki.. Linie wodną podkreślam czarną kredką, ją rozcieram granatowo- zielonym cieniem z paletki ombre. I jeszcze bardziej w dół przeciągam brązem.
3. Na górnej powiece rysuję czarną kreskę wzdłuż linii rzęs do połowy oka i tuszuję rzęsy.

Wasze makijaże: Izabela

Wasze makijaże: Izabela

Wasze makijaże: Izabela

Wasze makijaże: Izabela