Po krótkiej nieobecności na łamy Zeberki powraca cykl Wasze makijaże, w którym każda z Was może zaprezentować pozostałym czytelniczkom efekty swoich eksperymentów z kolorowymi kosmetykami.

Swoją pracę zaprezentuje dziś Agnieszka, autorka regularnie odwiedzanego przez nas bloga dressed-in-mint.blogspot.com. Jej propozycja to połączenie brązu z turkusem, która bardzo ładnie komponuje się z niebieską tęczówką.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na makijaż – dzienny, wieczorowy, jaki tylko przyjdzie Wam do głowy? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl”.

Powodzenia!

WYKONANIE

Wasze makijaże: Agnieszka

1. Na całą powiekę ruchomą nakładamy cień mineralny (Lily Lolo Smoky Brown).
2. Za pomocą kulkowego pędzelka nakładamy ciemny brąz w zewnętrznym kąciku (Lily Lolo Black Sand).
3. Puchatym pędzelkiem rozcieramy ciemny cień.
4. Ponad załamaniem powieki, nakładamy pigment typu Kameleon (MUG Insomnia).
5. Granice rozcieramy za pomocą beżowo-brzoskwiniowego cienia (Lily Lolo Sand Dune)… Zaznaczamy powiekę dolną – wcześniej używanym pigmentem (MUG Insomnia)…a następnie delikatnie omiatamy nim całość powieki górnej, w celu nadania makijażowi delikatnej turkusowej poświaty.
6. Na powiekę ruchomą oraz wewnętrzny kącik, nanosimy złoty pyłek brokatowy (VIPERA), a środek powieki dolnej podkreślamy turkusowym cieniem (MUG Mermaid).
7. Linię rzęs zaznaczamy eyelinerem (Pierre Rene Hi-tech).
8. Zamiast typowego zakończenia kreski linerem, przedłużamy ją za pomocą czarnego cienia (Sleek DARKS), tym samym czarnym cieniem – wchodzimy również delikatnie w powiekę dolną.
9. Tuszujemy rzęsy (Maybelline The Rocket).
10. Doklejamy pasek sztucznych rzęs (NECHA 109).

Wasze makijaże: Agnieszka