Masz ochotę na metamorfozę? Nie musisz farbować lub obcinać włosów, aby wyglądać inaczej. Wystarczy subtelna zmiana kolorów kosmetyków, które używasz do codziennego makijażu. Jesteś brunetką? Fantastycznie!

Twój wielowymiarowy kolor włosów nie musi być łączony z nudnymi, smutnymi odcieniami. Odważ się na kokieteryjny, zmysłowy makijaż! Różowy kolor jest idealny dla brunetek. Dzięki niemu podkreślisz rysy twarzy i dodasz cieplejszych tonów do Twojego odcienia skóry.

Zastosuj go na różne sposoby!

RÓŻOWY BROKAT

Kto powiedział, że blask różu jest zarezerwowany tylko na okres świąteczny? Różowy brokat staraj się nosić na powiekach lub ustach. Lśniący brokat połączony z różem wygląda niesamowicie! Zwłaszcza u brunetek.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O KOSMICZNYM ROZŚWIETLENIU? ZOBACZ, JAK DZIAŁAJĄ TE ROZŚWIETLACZE!

BABY PINK

Pomadki w tym kolorze doskonale pasują do koloru skóry brunetek. Odcień baby pink daje tajemniczy efekt, który kochają brunetki!

RÓŻOWY EYELINER

Kocie oko zyska niepowtarzalny akcent dzięki różowemu eyelinerowi. Aby nie odczuwać tak wielkiej zmiany, połączyć go z czernią i połóż większy nacisk na rzęsy.

RÓŻANE OMBRE

Smokey eye w kolorze różowym? Różne wymiary tego koloru nadadzą makijażowi prawdziwej głębi. Jeśli poza czekoladowymi włosami masz brązowe oczy, efekt będzie rewelacyjny.

ZOBACZ TEŻ: KAIA GERBER – CÓRKA CINDY CRAWFORD – NIE JEST JUŻ BRUNETKĄ?!

RÓŻOWE ZŁOTO

Aby różowy kolor makijażu wyglądał jeszcze lepiej, dodaj do niego złote akcenty. Różowe złoto jest ulubionym trendem beauty bogerek w mediach społecznościowych. Noś je na powiekach, ustach, a nawet policzkach.