Stylizacja brwi to jeden z najtrudniejszych elementów makijażu. Chociaż moda na mocno zaznaczone brwi z idealnym konturem, odeszła w zapomnienie. To nadal mamy w zwyczaju lekko podkreślić włoski i lekko je przyciemnić. Dzięki temu zyskujemy wyrazistość, a makijaż oczu jest ładnie wyeksponowany. Wiele z nas używa w tym celu kredki, pomady lub żelowych formuł. Jak malować brwi i szybko osiągnąć idealny efekt? Oto odpowiedź.

Jak malować brwi?

Z pomocą przychodzi Tik Tok. Na popularnej platformie dziewczyny z całego świata dzielą się swoimi, wypróbowanymi sposobami na makijaż i pielęgnację. Niedawno pisałyśmy o tym jak w szybki sposób nadać ustom piękny, pełny kształt oraz co dodać do ulubionego balsamu do ciała, by wzmocnić jego działanie i ujędrnić ciało. Teraz przyszedł czas na brwi!

Absolutny hit z Tik Toka. Sposób na cellulit, na który nie wydasz fortuny

Jedna z użytkowniczek Tik Toka postanowiła podzielić się swoim sposobem na piękny, a jednocześnie bardzo naturalny makijaż brwi. Jej patent jest zaskakujący! Całość opiera się na narysowaniu na włoskach kilku małych kółek, które następnie obrysowujemy cienkimi liniami. Na koniec wypełniamy wewnętrzną część i gotowe!

Jak malować brwi – sposób z Tik Toka

To bardzo prosty sposób, dzięki któremu zyskujemy efekt symetrycznych, delikatnie zaznaczonych brwi w kilka minut. Aby odtworzyć sposób z Tik Toka wystarczy dobrze zaostrzona kredka do brwi i pędzelek, którym wygładzamy włoski. Musimy przyznać, że to bardzo pomysłowa propozycja. Sprawdzi się świetnie u osób, które mają cienkie i delikatne włoski. Pomoże nadać odpowiedni kształt, zadba o wypełnienie i ładny, naturalny kolor. Dzięki temu makijaż wygląda o wiele lepiej, a jednocześnie nadaje całości subtelnego charakteru, bez przerysowania i efektu sztuczności. Warto go wypróbować.

@happygirlhaha

A good way to draw the eyebrows 🥳##eyebrows ##makeup

♬ death bed (coffee for your head) - Powfu & beabadoobee