Meghan Markle uwielbia naturalny makijaż i kontrolowany nieład na głowie. Lubi też niedrogie kosmetyki i właśnie utrwaliła swój status księżniczki wszystkich ludzi, gdyż samodzielnie wykonała makijaż podczas swojej ostatniej oficjalnej podróży.

Księżna Sussex, która spędzała ostatnie dni w Irlandii, była chwalona za nienaganne stylizacje. Miała na sobie pięć różnych w ciągu 24-godzin. Jej wizażysta Daniel Martin udostępnił zdjęcie księżnej na Instagramie i dodał do niego komentarz, z którego wynika, że to nie on wykonywał makijaż Meghan, ale właśnie ona sama.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, JAKIEGO PODKŁADU UŻYŁA MEGHAN MARKLE W DNIU ŚLUBU!

Sytuacja szybko się wyjaśniła, gdyż Martin potwierdził taki stan rzeczy. Dodał, że nie ma go w Irlandii, a księżna wykonała makijaż samodzielnie. Sprawa nabrała rumieńców, kiedy magazyn „Hello” napisał o jedenastoosobowej świcie, którą Meghan i Harry przywieźli ze sobą do Irlandii. Wizażysty rzeczywiście nie było na liście.

Look, na który postawiła jest bardzo w jej stylu. Naturalne i neutralne odcienie oraz niewielka ilość różu na policzkach, połączone z brązowym makijażem oczu to w zasadzie rutynowy make-up Markle sprzed ślubu.

ZOBACZ TEŻ: W TEN SPOSÓB MEGHAN MARKLE POZBYWA SIĘ ZASKÓRNIKÓW! WY TEŻ TO ROBICIE?

Podoba się Wam?

Can we say my love #Meghanmarkle looking #chic in @dior today! 🖤 #slay👑

Post udostępniony przez Daniel Martin (@danielmartin)