Trendy w makijażu zmieniają się tak samo jak trendy w modzie. Chociaż śmiało mogę stwierdzić, że w makijażu zdecydowanie rządzi klasyka, którą lubimy czasami urozmaicać pewnymi nowinkami. Od kilku sezonów rządzi makeup w ciepłej kolorystyce, szczególnie widoczne jest to w przypadku makijażu oczu. Tak, ciepłe brązowe cienie to coś, co jest bardzo na czasie. I bardzo się z tego powodu cieszę, bo w takim makijażu czuje się najlepiej.

ZOBACZ: TAJEMNICZA MASECZKA TOO FACED, NA KTÓRĄ WSZYSTKIE CZEKAŁYŚMY! WIEMY, KIEDY…

Ostatnio zaprezentowałyśmy Wam mnóstwo palet z cieniami do powiek, na widok których aż ślinka cieknie… Dzisiaj przychodzę z kolejną i jeżeli miałabym wskazać paletę dla mnie idealną to ta byłaby na podium. Mowa oczywiście o najnowszym cudzie od Urban Decay – palecie Naked Petite Heat.

Zapowiedź pojawiła się niedawno na Instagramie marki i w mgnieniu oka stała się prawdziwym hitem. Wcale mnie to nie dziwi. Znajdziecie w niej 6 odcieni w kolorystyce ciepłego brązu, paleta wpisuje się w najgorętsze makijażowe trendy.

Paletka jest już dostępna w sprzedaży w Stanach, bardzo prawdopodobne, że już niedługo pojawi się również w Polsce. Cena? 29 dolarów.

ZOBACZ: LUBISZ POMADKI W PŁYNIE? KONIECZNIE POZNAJ TEN TRIK!

Jak Wam się podoba?

Hot off the press 😱🙌🔥 Naked Petite Heat #UrbanDecay

Post udostępniony przez Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)