Już pewnie zauważyłyście, że palety cieni do powiek i rozświetlacze to coś, co lubimy najbardziej. Kosmetyków tych mamy pod dostatkiem, a pomimo tego nie potrafimy odmówić sobie zakupu kolejnych rzeczy… Tym bardziej, że do sprzedaży trafiają takie perełki! Dzisiaj mamy dla Was paletę (KOLEJNĄ), którą będziecie chciały mieć i Wy! Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: WOW! URBAN DECAY PREZENTUJE NOWE SZMINKI! BĘDZIESZ CHCIAŁA JE MIEĆ!

Urban Decay nie przestaje nas zaskakiwać! Na Instagramie marki pojawiła się nowa zapowiedź kolejnej palety cieni do powiek. Mowa o Beached Eyeshadow Palette, która ma nie tylko świetną zawartość, ale również piękną szatę graficzną. Jakiś czas temu w kolekcji był dostępny bronzer dokładnie w takim opakowaniu, do tej pory jest ozdobą naszych toaletek.

Tego lata stawiamy na metaliczne cienie. UD przemyślał swoją nowinkę i wśród 8 cieni jest tylko jeden mat. Kolorystyka jest tak piękna, że z chęcią wykonywałybyśmy letnie makijaże przy pomocy tego cuda. Może być tylko jeden problem… Nie wiadomo czy nowość trafi do polskich sklepów. Niestety na prezentacji nowości Sephory wśród nowości UD nie było Beached Eyeshadow Palette

ZOBACZ: JENNIFER LOPEZ STWORZY KOLEKCJĘ DLA POLSKIEJ MARKI

Trzymamy jednak mocno kciuki, żeby paleta pojawiła się i u nas!