Ubiegły rok przyniósł nam sporo interesujących trendów. Jednym z największych hitów jest oczywiście nieśmiertelny bob i wielki powrót francuskiego manicure. Trendy z lat 90. na dobre zagościły w świecie mody i urody, ale jeśli chodzi o makijaż brwi – cienkie, ledwo widoczne włoski nie są wyczekiwane przez wizażystów. Podobnie zresztą jak mocno wyrysowane, ciemne brwi. Złotym środkiem okazuje się być nowość o nazwie undone brows.

Jak stylizować brwi. Ekspercka porada, dzięki której zrobisz to dobrze

To rozwiązanie, które sprawi się zarówno dla posiadaczek jasnych, cieńszych brwi, jak i grubych, ciemnych włosków.

Na czym polega nowy trend? To powrót do naturalności i dziewczęcego, świeżego wyglądu. Zamiast  stylizować włoski za pomocą kredki, pomady i innych kosmetyków, do wykonania makijażu brwi potrzebujesz jedynie małego grzebyczka do rozczesania i ułożenia włosów oraz transparentnego żelu, który zabezpieczy całość.

Winylowe usta to mocny trend w makijażu na 2020 rok. Jest cudny!

Posiadaczki cienkich, jasnych brwi mogą użyć sztuczki, która optycznie zagęści włoski i nada im naturalny wygląd w stylu Undone Brows. Wystarczy użyć odpornego na rozmazywanie ołówka z cienką końcówką. Staraj się tworzyć delikatne pociągnięcia w górę, by włoski były lekko zagęszczone i wypełnione w miejscach, gdzie występują prześwity.