Internet jest pełen tirków i porad pielęgnacyjnych i makijażowych. Jeden z nich, o którym chcemy Wam opowiedzieć, jest najczęściej przypinanym elementem na Pintereście. Co to znaczy? Pinterest to urodowa biblia, dlatego tak częste przypinanie triku do tablicy, świadczy o tym, że kobiety są nim zachwycone! Pojawia się we wszystkich letnich zestawieniach i plażowych sztuczkach. Jesteście ciekawe?

Internautki, zwłaszcza ze Stanów Zjednoczonych deklarują, że malują usta bez szminki. To metoda, która przydaje się między innymi na plaży oraz w innych sytuacjach wakacyjnych. Według nich najlepszym sposobem na aplikację koloru na usta jest wykorzystanie słodkiego napoju w proszku dla dzieci Kool Aid.

ZOBACZ TEŻ: 5 NAJMODNIEJSZYCH SZMINEK NA PINTREŚCIE! ZA CO POKOCHAŁY JE KOBIETY?

Ten kultowy amerykański napój jest dostępny również w Polsce. Różne smaki barwią usta na przeróżne kolory. Jasnoczerwony, koralowy, różowy oraz purpurowy. Na zwilżone palce nabiera się proszek i aplikuje na usta. Za pierwszym razem trudno go nie zjeść. Nadmiar ściąga się zwilżonym wacikiem i wygładza powierzchnię.

Amerykanki widzą w tym proszku sposób na trwały wakacyjny makijaż ust. Czy jest wart zachodu? Według nich i setek tysięcy użytkowniczek Pinteresta tak dlatego może warto wypróbować tę przepyszną metodę?

ZOBACZ TEŻ: NAJMODNIEJSZY MAKIJAŻ UST NADCHODZĄCEGO LATA! WIZAŻYŚCI POKOCHALI WET LIPS!

Co wy a to?

Tysiące użytkowniczek Pinteresta zwariowało na punkcie tej sztuczki!