Oprócz kariery na wybiegu Tyra Banks realizuje się również w innych dziedzinach. W 2014 roku stworzyła własną linię kosmetyków do makijażu i pielęgnacji skóry. Od czasu do czasu pojawia się gościnnie na Uniwersytecie Stanford w roli wykładowcy, gdzie uczy studentów podstaw budowania własnego biznesu. W tym tygodniu postanowiła podzielić się z fanami kilkoma zdjęciami bez makijażu.

Podczas urlopu spędzanego na campingu przyszło jej do głowy kilka złotych myśli, które wraz ze zdjęciem bez makijażu udostępniła na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: TYRA BANKS ZDJĘŁA PERUKĘ! CO SIĘ POD NIĄ KRYJE? (FOTO)

Kiedy pracujemy naprawdę ciężko, ważne, aby poświęcać czas na doładowanie i dbanie o siebie. Poświęcając czas sobie, mam więcej energii, aby skupić się na innych.

Na zdjęciu wygląda niezwykle promiennie. Jej fani jednogłośnie stwierdzili, że lepiej niż większość kobiet po 20 minutach spędzonych w pełnym makijażu. Jedna z użytkowniczek podziękowała jej za udostępnianie takich fotografii. To nie pierwsze zdjęcie modelki bez make-upu na Instagramie. Choć na jej profilu przeważają zdjęcia, na których jest umalowana, co jakiś czas wspiera ruch no make-up.

ZOBACZ TEŻ: PENÉLOPE CRUZ ZROBIŁA PIERWSZE ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU! JAKI SEKRET SKRYWA AKTORKA?

Powinna dodawać takie zdjęcia?

First pic from my #glamping vacation. More tomorrow. 💛

Post udostępniony przez Tyra Banks (@tyrabanks)

The glamping continues…

Post udostępniony przez Tyra Banks (@tyrabanks)