Ten produkt jest już w sprzedaży od jakiegoś czasu, nie jest więc nowinką kosmetyczną, ale jest na tyle ciekawy, że warto o nim wspomnieć.

4 Day Stay to kosmetyk określany jako coś więcej, niż tylko tusz do rzęs – działa bardziej jak farba. Zaaplikowany na rzęsy ma pozostać nietknięty przez cztery dni – nie zaszkodzi mu deszcz, basen czy prysznic. Producent, amerykańska marka Tarte, obiecuje, że w miarę upływania wspomnianych czterech dni specyfik ten nie będzie się kruszył, rozmazywał, ani stopniowo blakł.

Jaką opinię mają na temat tego produktu klientki? Podobno faktycznie trzyma się na rzęsach przez cztery dni, ale część kobiet zauważyła nad ranem ciemne ślady dookoła oczu, które niezwykle trudno usunąć. Kosmetyk można zmyć wcześniej, ale potrzeba do tego wyjątkowo tłustego mleczka lub płynu do demakijażu. Za wielki plus klientki uznały fakt, że 4 Day Stay bardzo ładnie się rozprowadza, nie skleja rzęs i nie tworzy grudek, nawet, jeśli nałoży się kilka warstw.

Co sądzicie o takim kosmetyku? Chciałybyście go wypróbować? A może miałyście już do czynienia z tym lub podobnym specyfikiem?