Moda na make up no make up nadal trwa. Coraz więcej dziewczyn unika mocnego makijażu, stawiając na naturalny, promienny wygląd. Wystarczy tylko odrobina kremu BB i rozświetlacza, tusz oraz kredka do brwi, by zyskać świeży, lekki wygląd. Szczególnie latem, w upalne dni, lepiej zrezygnować z ciężkich formuł i postawić na naturalność. Niestety nawet delikatny makijaż nie jest pozbawiony błędów, które łatwo popełnić. Sprawdź, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Róż do policzków i rozświetlacz to kosmetyki, które od dawna są wykorzystywane do tworzenia dziennego makijażu. Niestety wiele osób wciąż popełnia ten sam błąd związany z ich aplikacją. Nakładając mocno napigmentowane formuły warto zadbać o to, by ładnie wtopiły się w skórę tworząc gładką, błyszczącą taflę. W tym celu zaraz po nałożeniu ich na skórę, weź duży, puszysty pędzel i delikatnie rozetrzyj całość po policzkach.

MAKIJAŻOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIAMY, IDĄC NA RANDKĘ

Drugim, często popełnianym błędem jest złe oświetlenie. To bardzo istotny czynnik, który decyduje o efekcie końcowym. Kiedy tylko jest to możliwe, najlepiej korzystać z dziennego światła, a jeśli nie ma takiej możliwości warto zainwestować w specjalistyczne lustra z lampami. W ten sposób możesz zobaczyć całą twarz i ewentualne niedociągnięcia, które wymagają drobnej korekty.

Ostatnią kwestią jest brak odpowiedniego przygotowania skóry do nałożenia makijażu. Lekki, nawilżający krem to podstawa. W ten sposób zmiękczysz i wygładzisz cerę, a makijaż będzie wyglądał zdecydowanie lepiej.

NIEOCZEKIWANY TREND. TEN KOLOR CIENI DO POWIEK JEST TERAZ SZALENIE MODNY!