Czerwona szminka to podstawa, która sprawdza się niezależnie od pory roku. To klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody i sprawdza się niemal w każdej sytuacji. Czasem jednak potrzebujemy nieco urozmaicenia, a nadchodzący sezon ma nam wiele do zaoferowania. Po cudownych, soczystych odcieniach pomarańczy i fuksji, przyszedł czas na zupełną odwrotność. Oto trzy najpiękniejsze kolory, które tej jesieni będą na ustach wszystkich!

WYSOKI POŁYSK

Błyszczące usta powracają, a malinowy, głęboki odcień to najlepsza propozycja dla wszystkich, którym zależy na młodzieńczym, świeżym wyglądzie. Aby sprawić, by kolor lepiej utrzymał się na ustach dobrze jest nałożyć na nie odrobinę podkładu, a następnie nanieść dwie warstwy błyszczącego, malinowego koloru.

 

JAGODOWE ODCIENIE

Zgodnie z porą roku, obok czerwieni, najważniejszym kolorem jest jagoda. W tym sezonie nie przyjmuje ona wersji głębokiego, ciemnego koloru, ale pokrywa usta delikatnym, zmysłowym odcieniem bardziej przypominającym odcień dojrzewających winogron. To absolutny must have tego sezonu!

TRUSKAWKOWA CZERWIEŃ

Czerwień na ustach to zdecydowanie coś, co kochają wszystkie kobiety, a jej odcieni jest tak wiele, że każda znajdzie swój ideał. Tej jesieni szczególnie popularnym odcieniem będzie truskawkowa czerwień. To cudowny, głęboki kolor, którego piękna barwa pięknie kontrastuje z jasnym odcieniem karnacji. Ciepły odcień sprawdzi się także na opalonej skórze, a matowe wykończenie doda eleganckiego wyglądu.