Pomadka przede wszystkim! Wolisz usta karminowe czy w kolorze fuksja? Wszystkie o niej marzymy! Niech nie będzie tylko zarezerwowana dla śmiałych kobiet. Szminka do ust jest głównym elementem uwodzenia: rozświetla twarz, nadaje jej wyrazistość i efekt glamour.

Prześledź etapy tej lekcji i zostań ekspertką w dziedzinie pomadek!

Lekcja urody z Yves Rocher!

Przygotuj usta: balsam nawilżajacy

Aby nawilżyć i zregenerować szybko usta nałóż na nie Balsam z serii Baume Nature. Rano, cienka warstwa wystarczy.

Pamiętaj, że: Wieczorem, nałóż grubszą warstwę bardziej odżywczego balsamu np. z masłem Karite. Ten efekt maski na ustach odpowiednio je odżywi.

Lekcja urody z Yves Rocher!

Zaznacz kontur ust: konturówka

Aby zaznaczyć kontur ust wybierz kolor najbliższy kolorowi pomadki i zacznij rysować kontur ust od górnej wargi, następnie przejdź do środka dolnej wargi. Potem dopiero dokończ obrysowywać kontur ust. Dla uzyskania naturalnego efektu, rozetrzyj delikatnie kredkę do wewnątrz.

Lekcja urody z Yves Rocher!

Przedłuż trwałość pomadki: konturówka do ust

Aby przedłużyć trwałość szminki nałóż konturówkę na całej powierzchni ust.

Pamiętaj, że: Nałożenie konturówki na całej powierzchni ust jest pierwszym krokiem przed nałożeniem pomadki. Dzięki temu pomadka utrzymuje się dłużej na ustach i nie jest tak łatwo „zjedzona”.

Lekcja urody z Yves Rocher!

Nałóż kolor: pomadka

Aby zintensyfikować kolor ust nadszedł czas na nałożenie pomadki. Zacznij od środka ust i nałóż pomadkę za pomocą pędzelka do nakładania pomadki. Następnie nałóż pomadkę w kierunku zewnętrznych kącików.

Pamiętaj, że: Aby dodatkowo uwypuklić wargi nałóż na nie niewielką ilość błyszczyku.

GOTOWE! Wykorzystuj je przy każdej okazji gdy tylko masz ochotę na podkreślenie swojej kobiecości!

Triki na idealnie pomalowane usta!

KOSMETYKI, KTÓRE SĄ POTRZEBNE:

Konturówka do ust

Triki na idealnie pomalowane usta!

Nową konturówka o intensywnym kolorze i długiej trwałości, precyzyjnie obrysowuje usta, co zapewnia dokładny, trwały i elegancki makijaż. Zawarty w formule olejek Jojoba o właściwościach odżywczych sprawia, że konsystencja konturówki jest delikatna i komfortowa.

Do kupienia TUTAJ

Błyszczyk powiększający usta Sexy Pulp

Triki na idealnie pomalowane usta!

Delikatny i precyzyjny aplikator, idealnie przystosowany do krzywizny ust, dzięki czemu aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna.
Usta mają piękny kształt i są idealnie podkreślone.

Do kupienia TUTAJ

Pomadka Grand Rouge

Triki na idealnie pomalowane usta!

Pochodzący z Azji wschodniej, cenny i rzadki olejek z Kamelii ma wspaniałe działanie pielęgnacyjne. Zawarty w formule pomadek Grand Rouge jest wspaniałym eliksirem, który wygładza i regeneruje* usta, dzięki czemu przywraca im młody wygląd.

Do kupienia TUTAJ

Triki na idealnie pomalowane usta!