Cienie pod oczami dla wielu z nas są prawdziwą zmorą. Chociaż niektóre z nas zmagają się z nimi od zawsze, dla części z nas są oznaką przemęczenia. Jednakże nieważne, jaki jest powód ich powstania – większość z nas nie wie, jak je zatuszować. Jednakże są na to sposoby. Trik z TikToka na podkrążone oczy bije rekordy popularności. Wystarczy, że w swojej makijażowej rutynie zmienisz tę jedną rzecz!

5 viralowych trendów fryzjerskich z TikToka. Od mocnej inspiracji latami 90. do francuskiego akcentu

TikTok źródłem przydatnych trików

Aplikacja TikTok zyskuje coraz większą popularność. Chociaż na początku było to miejsce dla tanecznych wyzwań, to od dłuższego czasu możemy spotkać coraz więcej twórców z naprawdę wartościowym kontentem. Biorąc pod uwagę, jak dużą liczbę użytkowników ma TikTok, coraz więcej firm decyduje się na tworzenie własnych kont. Na TikToku mieliśmy szansę oglądać nawet pokazy mody. Wśród tego tematycznego miszmaszu znalazło się także miejsce dla dziewczyn pasjonujących się makijażem. Ten trik z TikToka na podkrążone oczy stał się viralem. Zobacz koniecznie, jak się malować, aby zakryć cienie pod oczami!

TikTokerzy znaleźli sposób, jak przywrócić zmysły po przejściu COVID-19. „Każdy, kto nie ma węchu, musi to zrobić”

Trik z TikToka na podkrążone oczy

Dzięki TikTokowi można odkryć wiele sposobów na udoskonalenie swojego makijażu. W jednym z filmików kryje się odpowiedź na odwieczne pytanie, jak zaryć cienie pod oczami. Swoim sposobem na poradzenie sobie z tym problemem podzieliła się jedna z tiktokerek. Bardzo szybko zyskała uwagę reszty internautów. Trik z TikToka jest prosty w wykonaniu, a daje genialne efekty! Zacznij od nałożenia korektora pod oczy. Zrób to tak, jak robisz to zazwyczaj. Następnie przejdź do konturowania twarzy bronzerem. Następnie zamiast nałożyć rozświetlacz, użyj różu! Nałóż go w miejscach, w których nałożyłabyś właśnie rozświetlacz. Sprawi to, że Twoja skóra stanie się promienna i wypoczęta. To prosty sposób, który wymaga od nas jedynie niewielkiej zmiany, a efekty daje niesamowite! Wypróbujecie go?

@daniellemarcan

subtle face lift using makeup

♬ Originalton - Alicia Ashanti