Piękne kreski podkreślające oczy to znak rozpoznawczy wielu ikon popkultury. Od Marilyn Monroe po Maddy Perez z „Euphorii”. Dobrze namalowana kreska jest klasykiem nie bez powodu. Wydłuża linię rzęs, dzięki czemu oczy wydają się szersze. Oczywiście stosowanie eyelinera wiąże się z określonymi wyzwaniami. TikTok właśnie wynalazł nowy sposób na aplikację eyelinera i od kilku miesięcy kręci się głównie wokół niego.

No-make up eyeliner. “Niewidoczny” eyeliner, który sprawia, że rzęsy wyglądają na pełniejsze. Zmyj go a potem nałóż ponownie!

Prosty eyeliner z TikToka

Ostrożne ręczne rysowanie eyelinera może być czasochłonne, zwłaszcza jeśli jesteś perfekcjonistą. Bex Campbell pokazała na TikToku sposób, który na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykle prosty. Dziewczyna rysuje kropkę na palcu wskazującym, a następnie przeciąga nim po miejscu, gdzie zwykle ląduje eyeliner. Wynik? Teoretycznie szybki i prosty makijaż.

@bexcxmpbell

I’m obsessed #linerhacks

♬ original sound – Bex

Prosty eyeliner z TikToka: test redakcji

Postanowiłyśmy zatem sprawdzić, czy sposób ten jest aż tak skuteczny jak zapewnia wizażystka z mediów społecznościowych. Poniższy film przedstawia nasz test. Za pośrednictwem naszej sondy możecie dać nam znać, czy wy również próbowałyście aplikować eyeliner w ten sposób.

@zeberka.pl

♬ Calm LoFi song(882353) – S_R

Doszło do mnie, że nie kocham partnera dzień po tym, jak mi się oświadczył…

Sonda

prosty eyeliner

Uważacie, że trik na eyeliner jest skuteczny?