Już nie raz udowadniałyśmy Wam, że trendy pojawiają się nie tylko w modzie, ale również w makijażu. Producenci kosmetyków wprowadzają na rynek coraz to nowsze, innowacyjne produkty, które następnie testowane są przez masę blogerek.

No właśnie… Jedna z makijażystek i vlogerek, które prężnie działają na YouTube, Jackie Aina znana jako Makeup Game On Point, postanowiła stworzyć listę hitów 2014 roku, które… powinny w nim pozostać. Ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: BŁĘDY W MAKIJAŻU, KTÓRYCH POWINNAŚ UNIKAĆ

#1 karykaturalne, mocno obrysowane, kwadratowe brwi

Dziewczyny, naprawdę podoba Wam się taki wygląd? Mamy nadzieję, że trendy w 2015 roku przejdą nieco bliżej naturalności… Żeby nie wyglądać, jak plastikowa, przemalowana lalka, wystarczy, że podkreślicie brwi swoją ulubioną kredką. Nakładanie 3 różnych produktów na brwi? Nie myślcie, że ktoś uwierzy Wam, że wykonałyście swój makijaż w 5 minut!

Trendy w makijażu, które powinny pozostać w 2014 roku...

#2 sztuczne rzęsy à la Batman

Jak stwierdziła vlogerka: Twoje rzęsy nie powinny być w stanie przekroić pizzy na pół! Nie powinny również robić przeciągu w pomieszczeniu… Czy naprawdę potrzebujemy doklejania sztucznych rzęs na co dzień? Absolutnie nie! Kiedy widzimy na ulicy (albo co gorsze – na kasie w supermarkecie!) dziewczynę ze sztucznymi rzęsami, chce nam się śmiać…

Trendy w makijażu, które powinny pozostać w 2014 roku...

#3 przesadne konturowanie twarzy

Nie musisz tego robić za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu! Kiedy wychodzisz do warzywniaka, sprzedawczyni naprawdę nie zauważy, że Twoje kości policzkowe są jakby… mniej widoczne. Konturowanie pozostaw sobie na wielkie wyjście i staraj się nie przeginać!

Trendy w makijażu, które powinny pozostać w 2014 roku...

Zeberki, przyznajecie się do którejś zbrodni?

Trendy w makijażu, które powinny pozostać w 2014 roku...