Na TikToku pojawił się pewien trend w makijażu. Wizażyści i influencerzy odkryli, że istnieje bardzo łatwy sposób na przyciągnięcie wzroku. Makijaż czterech kropek polega na umieszczeniu czterech kropek eyelinera wokół oczu. Poza tak zwaną siłą przyciągania, wygląda pięknie!

Rozświetla, wygładza i utrwala makijaż. Oto puder modelujący, z którym przedłużysz lato

TikTokerka @soymilkisbetter zgromadziła 5,1 miliona wyświetleń na filmie pokazującym, w jaki sposób wykonać makijaż czterech kropek. Przy okazji opowiada, w jak fantastyczny sposób makijaż ten skupia wzrok na oczach. Aby wykonać makijaż, naniosła na powiekę czarny eyeliner i dodała cztery białe kropki. Fani trendu „cztery kropki” skomentowali cudowne efekty makijażu. „Mój chłopak nie mógł przestać się gapić! Ciągle mnie komplementował”, napisała jedna z internautek.

Trend czterech kropek

@soymilkisbetter

Maybe pt. 2 if anything crazy happens but prolly not

♬ TWINNEM – Coi Leray

Jaki jest sekret kropek? Subtelne, ale wyraziste kropki wystarczą, aby zwrócić uwagę na błyszczące oczy. Jeden z komentujących, działanie makijażu zrzuca na karb czegoś zupełnie innego. „Czy kiedykolwiek myślałaś, że to działanie podświadomie sprawia, że jesteś bardziej pewna siebie”, napisał.

@matcha.megs.26

#duet with @thefatkid.co.uk #eyedot #eyeliner #fourdots #magic #compliments #witchcraft

♬ rumour has it x maneater – allie bennett

Została okrzyknięta najbardziej pożądaną trenerką fitness. Wiele kobiet chciałoby mieć jej figurę

Sonda

Baza pod cienie do powiek

Podczas makijażu korzystasz z bazy pod cienie do powiek?