Mrozy to dla nas wszystkich ciężki okres w roku. Nie tylko ze względu na to, że niskie temperatury sprawiają nam dyskomfort. Chłód i wysoka wilgotność to ekstremalny test dla kosmetyków, których używamy na co dzień. Zwłaszcza w tym roku, gdy wszystko jest utrudnione przez noszenie maseczek. Biorąc pod uwagę te okoliczności, wodoodporny tusz do rzęs wydaje się absolutnym must have! Na te produkty zdecydowanie warto zwrócić uwagę!

Znakomite informacje z rynku kosmetycznego. Topowa szwedzka marka wyprodukowała pierwszy naturalny, wegański tusz do rzęs

Wodoodporny tusz do rzęs

Wodoodporne odpowiedniki tuszy do rzęs różnią się od klasycznych składem. O ile zwykłe wykonane są na bazie wody, o tyle wodoodporne w składzie zawierają substancje odporne na wilgoć (np. żywice polimerowe, woski itd.). Bardzo ciężko jest znaleźć dobry tusz, który nie będzie się rozmazywał oraz sklejał rzęs, jednak istnieje kilka pozycji, które powinnaś poznać! Być może któryś z nich okaże się dla Ciebie idealny? Sprawdź koniecznie! Oraz pamiętaj, by tego typu produkty zmywać oleistymi produktami – zwykłe płyny micelarne lub mleczka mogą nie być w stanie rozpuścić produktu. W ten sposób możesz wyrwać część z nich.

 

Wodoodporny tusz do rzęs
1

Maybelline

Lash Sensational Waterproof

17,49 zł

Kup teraz

Ma unikalną szczoteczkę w kształcie wachlarza o wypustkach różnej długości. Umożliwia ona widoczne rozłożenie rzęs od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, docierając nawet do najkrótszych włosków. Szczoteczka umożliwia nakładanie tuszu bez grudek. Ma lekką formułę o niskiej zawartości wosków.

Wodoodporny tusz do rzęs
2

Maybelline

The Colossal Volum Express

19,99 zł

Kup teraz

To tusz idealny dla kobiet, które oczekują maksymalnego pogrubienia rzęs. Opatentowana szczoteczka Mega Brush została specjalnie dopasowana do konsystencji produktu, dzięki czemu nałożenie go na rzęsy jest bardzo szybkie i precyzyjne. Otrzymujesz kolosalne pogrubienie, które zapewnia formuła nasycona kolagenem.

Wodoodporny tusz do rzęs
3

Loreal

Volume Million Lashes Black Waterproof

31,49 zł

Kup teraz

To tusz nowej generacji, która została stworzona, by maksymalnie pogrubić rzęsy. Staną się one trzy razy grubsze bez efektu grudek oraz sklejonych włosków! Bardzo precyzyjna szczoteczka perfekcyjnie je rozdziela, tworząc imponujący wachlarz rzęs.

Wodoodporny tusz do rzęs
4

Eveline

Extension Volume 4D & Waterproof

11,99 zł

Kup teraz

Innowacyjny tusz do rzęs, który nadaje im objętości i perfekcyjnie rozdziela włoski. Ten produkt został stworzony na bazie wosków, zatem jest dość gęsty i kremowy, dzięki czemu idealnie pokrywa każdą rzęsę bez śladu grudek i rozmazywaniu. Kosmetyk ma intensywny czarny kolor.

Wodoodporny tusz do rzęs
5

Essence

Lash Princess False Lash Effect Waterproof

13,99 zł

Kup teraz

To wodoodporna wersja bestsellera marki Essence. Słynie ze swojej niezawodnej trwałości nawet w ekstremalnych warunkach. Szczoteczka z włosia ma specjalny stożkowy kształt, dzięki któremu rzęsy są wydłużone i pogrubione.