Rozświetlacze to zdecydowanie jedne z ciekawszych kosmetyków, których używamy na co dzień. Wyglądają niezwykle efektownie, pięknie rozświetlają skórę, nadają jej blasku i zdrowego wyglądu. My zdecydowanie nie wyobrażamy sobie makijażu z pominięciem tego produktu i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy od niego całkowicie uzależnione!

ZOBACZ: 3 TOPOWE KOSMETYCZNE MARKI, KTÓRE MAJĄ W OFERCIE PRODUKTY WEGAŃSKIE

To chyba właśnie dlatego nie możemy przejść obojętnie obok kolejnych pojawiających się nowości. A tak właściwie to nawet zapowiedzi nowości, bo dzisiaj będzie o rozświetlaczu, którym na Instagramie kusi marka Too Faced. Czyżby szykował się kolejny hit?

Sądząc po odzewie na Instagramie marki – niewykluczone. Rozświetlacz utrzymany jest w klimacie jednorożców, znajdziecie w nim 5 odcieni ułożonych w tęczę. Jak stosować taki produkt? Opcji jest kilka. Możecie używać albo pojedynczych odcieni, albo miksować podobne odcienie, albo połączyć wszystkie na raz. Póki co nie wiemy, kiedy produkt trafi do sprzedaży, ani czy pojawi się w Polsce, ale… nie możemy się już doczekać!

ZOBACZ: WŁAŚNIE TAK POWINNY SIĘ MALOWAĆ DZIEWCZYNY Z CERĄ TŁUSTĄ!

Co powiecie na tak szalony produkt?