Kiedy pojawiły się najnowsze zapowiedzi trendów w stylizacji brwi, wiele z nas nie sądziło, że jeden z nich faktycznie się przebije. Nic bardziej mylnego – celebrytki pokochały ten look! I chociaż robi to kosmiczne wrażenie, to rozjaśnianie brwi stało się totalnym kosmetycznym hitem! Nie przejdziesz obok niego obojętnie!

W taki sposób nigdy nie malowałaś brwi! To hit z Tik Toka, który musisz wypróbować

Blond brwi na pierwszym planie

Fanki tej nietypowej mody twierdzą jednogłośnie, że dzięki blond brwiom ich twarz ma eteryczny, tajemniczy i zmysłowy wygląd, a makijaż oka jest jeszcze bardziej wyeksponowany. Ten trend budzi coraz większe zainteresowanie, o czym może świadczyć liczba wyszukiwani zdjęć z jego wykorzystaniem. Do eksperymentów zachęcił nas lockdown – to właśnie dzięki niemu stałyśmy się odważniejsze w podejmowaniu decyzji dotyczących naszego wyglądu. Wybielone brwi wręcz prowokują do tego, aby testować nowe rozwiązania w makijażu i jeszcze mocniej podkreślać oko. Lato to idealny moment na tego typu szaleństwa! Rozjaśnianie brwi możesz wykonać samodzielnie w domu.

Najmodniejsze kształty brwi w sezonie letnim. Które wybierasz?

Kosmetyczne zabiegi na brwi, które musisz znać. Sprawdź jaki efekt mogą Ci przynieść

Rozjaśnianie brwi najgorętszym trendem?

Wygląda na to, że moda na wybielone brwi nie skończy się wraz z latem, a przejdzie na sezon jesienno-zimowy. Zabieg rozjaśniania możesz wykonać w domu, ale musisz pamiętać o tym, że skóra na twarzy jest bardzo delikatna – dlatego zanim sięgniesz po farbę, odpowiednio nawilż okolicę brwi. Nakładając preparat, dokładnie przeczesuj włoski, aby każdy z nich był równomiernie pokryty. A jak Wam podoba się efekt rozjaśnionych brwi? Macie zamiar go przetestować czy zdecydowanie bardziej wolicie klasyczne o ton ciemniejsze włoski?