Tie-dye zawładnął tegoroczną wakacyjną modą – trend na ten psychodeliczny nadruk opanował ulice na całym świecie. Pojawiał się na topach, T-shirtach, sukienkach, a nawet spodniach… Teraz wdarł się także do świata makijażu.

Szklane usta – gorący trend w makijażu

Tie-dye to kolejny trend lat 90., który w tym roku znów stał się modny. Fashionistki wręcz oszalały na punkcie tego zwariowanego wzoru. Pokochały go także gwiazdy, a w ślad za nimi miliony dziewczyn na świecie, które przeniosły wzór także na paznokcie. Nic dziwnego, że teraz zawładnął także makijażem.

Instagramerki z dumą chwalą się swoimi intrygującymi makijażami w stylu tie-dye, które tworzą zarówno na oczach, jak i ustach. Aby uzyskać ten psychodeliczny efekt, należy połączyć ze sobą kilka intensywnych, kontrastujących ze sobą kolorów, które utworzą prawdziwy wir barw.

Letni trend w makijażu oczu, który pozostanie z nami na jesień

Taki makijaż to zdecydowanie opcja dla odważnych, lubiących skupiać na sobie wzrok — nie da się bowiem przejść obok niego obojętnie. Jest naprawdę efektowny i oryginalny, a przy tym doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat.

Odważycie się?