Jedną z najtrudniejszych rzeczy w makijażu oczu jest narysowanie perfekcyjnej kreski na powiece. To klasyka, która zawsze wygląda dobrze i sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy dodać odrobinę różu i podkreślić usta delikatnym błyszczykiem, by zyskać kompletny wygląd na co dzień. To także klasyk idealny na wieczorne wyjścia. Jedne, co trzeba zrobić, to uzupełnić go mocniejszym kolorem pomadki, by stworzyć zmysłowy wygląd. Kreska na powiece to elegancja i szyk. Jak dojść do perfekcji w tej sztuce? Odpowiedź znajdziemy w krótkim filmiku, który jest hitem Tik Toka.

Triki makijażowe z Tik Toka

Wbrew pozorom kreska na powiece musi być czymś trudnym do wykonania. Chociaż początkowo może się wydawać, że to zbyt skomplikowane i wymaga sporej wprawy, okazuje się, że to nic trudnego! Nawet mało doświadczone osoby, poradzą sobie z tym zadaniem po obejrzeniu krótkiego tutorialu. Cały sekret polega na narysowaniu kilku punktów na powiece, które następnie łączymy w jedną linię i wypełniamy środek. Dzięki namalowaniu punktów pomocniczych całość idzie gładko i sprawia, że kreska na powiece wchodzi idealnie. To szybki sposób, na to, by zyskać piękny makijaż oczu, który podkreśli spojrzenie. To klasyka makijażu, którą warto znać.

Od szarej myszki do influencerki. To nie jest dzieło chirurga, ale makijażysty

Tik Tok to prawdziwa skarbnica urodowych tików. Możemy znaleźć tu genialne porady, które ułatwiają wiele codziennych czynności związanych z makijażem, ale również pielęgnacją ciała i włosów. Oprócz tutorialu dotyczącego namalowania idealnej kreski na powiece, możemy wypróbować także genialny trik na optyczne powiększenie ust przy pomocy bronzera i korektora. To kolejny świetny pomysł, który sprawia, że usta zyskują ładny, pełny kształt, a jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie. Warto wypróbować kilka urodowych porad, by ulepszyć swój makijaż w zaledwie kilka minut.

@elliemakeupartist

Day ?? of lockdown. Another winged liner tutorial ✔️ ##fyp ##fypage ##makeuptutorial ##makeupartist ##wingedeyeliner ##levelup

♬ Bored In The House - Tyga & Curtis Roach