Właściciele salonów kosmetycznych odnotowują trzydziestoprocentowy wzrost liczby próśb o wypełniacze do ust. Wydawałoby się, że trend ten powoli zanika, jednak pełne usta nigdy nie były bardziej popularne. Światowej sławy artysta makijażu, wizażysta Kim Kardashian Mario Dedivanovic wymyślił metodę, która chroni przed wypełnianiem ust w salonach medycyny estetycznej.

Ten makijaż jest hitem na TikToku. Wszystkie internautki chcą wyglądać jak gwiazda „Squid Game”

Technika różni się od większości proponowanych w sieci technik makijażu. Po Tik Toku krąży nowy, sprytny trik, który wymyślił jeden z najpopularniejszych wizażystów naszego pokolenia. Mario Dedivanovic, czyli nazwisko stojące za Makeup By Mario – niedawno podzielił się swoimi wskazówkami dotyczącymi wypełnienie ust za pomocą konturówki. Trik ten zawiera bardziej zaawansowaną technikę, niż ta znana obecnie wszystkim kobietom na świecie. Przestrzeń między ustami a nosem będzie wyglądać na mniejszą, a tym samym, usta stają się bardziej pełne.

Sztuczka wymaga przerysowania łuku Kupidyna nad górną wargą. Zasadniczo doprowadza to do tego, że usta wyglądają na bardziej miękkie i większe w środkowej części. Obejrzyj filmy @carsynnlovee i @ameliaolivia09, dziewcząt, które całkowicie opanowały tę technikę. Po nałożeniu podkładu musisz oczywiście wykończyć makijaż szminką w tym samym lub nieco jaśniejszym odcieniu, co zapewni najbardziej efekt.

@ameliaolivia09

Omg wow lip filler without the pain!! Ib: @carsynnlovee #mariomakeup #makeuphacks #biggerlipsnaturally #lipstickhack

♬ original sound – Amelia Olivia

@carsynnlovee

have you tried this yet? ✨ @makeupbymario #makeupbymario #liplift #celebsecrets #makeuphacks #lipliftbymario #fyp #kkwbeauty #lipliner

♬ More Than A Woman – SG’s Paradise Edit – Bee Gees & SG Lewis

Pierwszy sezon „Squid Game” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Co miało się wydarzyć?