Pielęgnacja włosów to bardzo ważny element codziennej rutyny. I tutaj jak zwykle może nie być to takie proste… Mężczyźni zazwyczaj sięgną po pierwszy lepszy szampon i ich włosy będą wyglądać dobrze. Gorzej z nami, z kobietami… Potrzebujemy produktów, które sprawią, że włosy będą piękne, zdrowe i idealnie gładkie.

ZOBACZ: NIE MASZ POD RĘKĄ SUCHEGO SZAMPONU? ZASTĄPISZ GO TYM PRODUKTEM!

Słyszałyście o produktach Mane’n Tail? Prawie 50 lat temu firma Straight Arrow na rodzinnej farmie koni, na wsi w stanie New Jersey stworzyła wyjątkowy szampon i odżywkę Mane ‘n Tail Original. Pierwotnie produkty były przeznaczone do pielęgnacji koni pokazowych o długich, pięknych grzywach i ogonach. Po jakimś czasie kilku pasjonatów jeździectwa zaczęło je stosować do pielęgnacji swoich włosów.

Formuła szamponu zawiera silnie pieniące substancje czyszczące oraz emolienty, które sprawiają, że włosy stają się wyjątkowo miękkie. Dodatkowo, odżywka wzmacnia włosy i wspomaga ich prawidłowy wzrost – pozostawiając je lśniące i jedwabiste. Mikroproteinowa formuła zapobiega łamaniu się włosów oraz rozdwajaniu końcówek, dzięki czemu włosy są zdrowsze i mocniejsze – rezultaty są niewiarygodne! Od lat krąży również plotka, że dzięki produktom Mane ‘n Tail włosy szybciej rosną…

Produkty w końcu są dostępne w Polsce i dostaniecie je w drogeriach Hebe. Szampon i odżywka kosztują po 29,99 złotych za sztukę, ale… Podobno ich fanki byłyby w stanie zapłacić nawet i dwa razy tyle!

ZOBACZ: TE TRENDY W KOLORYZACJI WŁOSÓW NA LATO KRÓLUJĄ NA INSTAGRAMIE!

Testowałyście już?