Każda z nas ma inny sposób na aplikowanie podkładu. Podczas gdy większość woli używać beautyblendera lub pędzla, nie brakuje też zwolenniczek nakładania podkładu z tradycyjny sposób za pomocą palców. Niezależnie od tego jaką technikę preferujesz, niezmienna pozostaje jedna kwesta – nakładanie kilku kropel podkładu na zewnętrznej stronie dłoni. To wygodne rozwiązanie, ale w przypadku matujących lub wodoodpornych formuł, czasem trudno jest dokładnie oczyścić skórę rąk. W szczególności wtedy, gdy na poranny makijaż przeznaczamy zaledwie kilka minut.

Na całe szczęście jedna z firm kosmetycznych zwróciła uwagę na ten problem. Podczas gdy wiele marek ciągle udoskonala formuły kosmetyków, skupiając się na rozszerzeniu palety odcieni, trwałości i konsystencji, twórcy Make up Hand Palette zwrócili uwagę na samą aplikację podkładu, i tak właśnie powstał niepozorny kosmetyczny gadżet, który może okazać się niesamowicie przydatny.

Make up hand palette to mała podstawka, którą nakłada się na dłoń, by ułatwić mieszanie podkładu. Wyglądem przypomina to trochę palety używane przez malarzy do mieszania farb. Mały przyrząd do makijażu jest wykonany z transparentnego materiału, co zdecydowanie ułatwia łączenie odcieni podkładu, by dopasować go do naturalnego koloru skóry.

KONTUROWANIE TWARZY ODCHODZI DO LAMUSA. PRZYSZEDŁ CZAS NA TANTOUR

Ten mały gadżet został stworzony przez markę MakeupboxLdn i już robi sporo zamieszania w środowisku beauty blogerek. Wielkim plusem jest również to, że nie ma żadnych trudności w utrzymaniu urządzenia w czystości – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką z odrobiną mydła. Wprawdzie produkt został stworzony przez angielską markę kosmetyczną, ale firma prowadzi sklep internetowy z możliwością wysyłki zamówienia za granicę.

To niepozorny dodatek, który pomaga uniknąć plam na dłoni. Można wypróbować go również do stosowania innych kosmetyków, np. płynnych rozświetlaczy albo szminek, jeśli chcemy połączyć kilka odcieni.

SEKRET GŁADKIEJ SKÓRY HILARY DUFF TO JEDEN KOSMETYK. WIZAŻYSTA ZDRADZA SZCZEGÓŁY