Prawdopodobnie każda z nas na własnej liście kosmetycznych bestsellerów zamieściłaby zupełnie inny produkt. Tusz do rzęs, szminka a może róż do policzków? Jeden z tych kosmetyków z pewnością wybrałaby Meghan Markle. Księżna zdradziła swój kosmetyczny trik, dzięki któremu zawsze wygląda świetnie, a jej najlepszym pomocnikiem jest ten jeden kosmetyk.

W jednym z wywiadów księżna zdradziła jaki jest jej sposób na piękną i promienna cerę. Meghan powiedziała, że w jej kosmetyczne zawsze znajduje się jeden kosmetyk – a jest nim róż do policzków.

BYŁA PRZYJACIÓŁKA MEGHAN POKAZUJE ZDJĘCIE. NIKT GO WCZEŚNIEJ NIE WIDZIAŁ!

Księżna ma oczywiście swojego faworyta, chodzi o róż marki Nars o jednym, konkretnym odcieniu Orgasm . Meghan zdradziła, że Ma doskonały różowy odcień, który potrafi rozjaśnić jej twarz.

To nie jedyna jej wypowiedź, w której zachwala kosmetyk. Kilka lat wcześniej w wywiadzie dla zagranicznego magazynu Allure zdradziła, że podczas zdjęć do serialu Suits róż był stałym elementem jej makijażu. W ciągu ostatnich kilku sezonów wizażysta używał właśnie tego odcienia .

TAK ZMIENIŁA SIĘ TWARZ MEGHAN MARKLE PO CIĄŻY! POKAZALI PIERWSZE ZDJĘCIE

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek księżnej, ponieważ róż jest dostępny również w Polsce w stacjonarnych drogeriach Sephory oraz w sklepie internetowym. Jeśli jest wystarczająco dobry dla księżnej, to być może warto o wypróbować?