Ultra biały korektor pod oczy po raz kolejny staje się modny dzięki internautkom, które przeszukują archiwa makijażu i odkurzają oldschoolowe trendy. Wróć myślami do roku 2009 i początków głównego nurtu konturowania. Tyra Banks i Eva Longoria nakładały podkład na jasny biały korektor, aby rozjaśnić oczy i stworzyć kontrast z bronzerem nałożonym pod kości policzkowe.

Genialne sztuczki dla dziewczyn, które nie lubią spędzać dużo czasu na robieniu makijażu. Doskonały make up w kilka minut!

Kim Kardashian była zajęta budowaniem swojego przyszłego imperium piękna, ujawniając fanom zakulisowe ujęcia sekretów makijażu. Czy ktoś jeszcze pamięta szalone zdjęcia, które publikowała na Twitterze, abyśmy wszyscy mogli zobaczyć jak się konturuje? Wszystkie te historyczne makijaże wyglądały dobrze, tylko wtedy, kiedy wykonywane były przez profesjonalistów. Jeśli coś poszło nie tak podczas domowych eksperymentów, makijaż potrafił wyglądać naprawdę źle.

Teraz jednak trend wrócił na właściwe tory. Odnowiła go generacja Z marząca o powrocie do przeszłości. Użytkowniczka @blumarinebae zebrała ponad pół miliona lajków pod filmem pokazującym historyczną sztuczkę w akcji. Użyła białego korektora, aplikując go w kształt trójkąta (odradzany przez wizażystki). Trend został powtórzony przez Nikkie Tutorials. Obejrzyjcie film i zdecydujcie, czy macie ochotę na wykorzystanie tego kosmetyku. Nas nie przekonuje, ale pół miliona internautów nie może się mylić.

Amerykański tiktoker został zabity przez swojego partnera. Poszło o grę wideo…