Nie jest niczym odkrywczym że makijaż może zmienić naprawdę wiele w wyglądzie kobiet i mężczyzn. Odpowiednio używane kosmetyki oraz doświadczenie makijażysty potrafią przemienić nas w inną osobę, ukryć niedoskonałości czy podkreślić nasze najmocniejsze strony. Jeśli nadal uważasz, że same kosmetyki nie przykryją zbyt wielu mankamentów skóry, wystarczy, że spojrzysz na te zdjęcia. I nie, ten doskonały efekt nie jest poprawiony przez programy graficzne. Naprawdę!

ZOBACZ TEŻ: CZYM APLIKOWAĆ PODKŁAD? WSZYSTKO ZALEŻY OD RODZAJU CERY

Uporczywy trądzik, blizny i nierówności skóry – każda z nas zna te problemy. Jeśli nie zmagamy się ze wszystkimi, to chociaż jeden z nich kiedyś spędzał nam sen z powiek. Najbardziej uporczywym problemem dla większości kobiet jest jednak trądzik hormonalny – zmiany na twarzy, zaczerwienienia i nierówności w strukturze skóry potrafią dać się we znaki. Dzisiejsze podkłady oraz korektory potrafią jednak zdziałać cuda. I chociaż trudno w to uwierzyć, trądzik dzisiaj nie jest naprawdę żadnym problemem by wyglądać seksownie i pięknie.

Podobnie jest w przypadku blizn na twarzy oraz wgłębień w skórze, które są pozostałością po ranach czy infekcjach. Z takimi problemami bez problemu radzą sobie m.in. produkty od Huda Beauty .

Nie da się też ukryć, że dużo zmieniają cienie do powiek – mocne pigmenty dopasowane do kolorystyki skóry czy grube rzęsy dodają uroku i powabu. Ważne jednak, żeby było odpowiednio zblendowane z efektem „chmurki”, bez poczucia „odrysowania”.

Jak Wam się podobają te makijaże? Doskonały kamuflaż czy przesada?