Jak przygotować trwały makijaż? Taki, dzięki któremu nasza skóra będzie wyglądać promiennie, który ukryje pewne niedoskonałości i doda pewności siebie? Przede wszystkim najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja – czyli to co aplikujemy pod makijaż. Prawidłowo dobrany krem do twarzy to podstawa. Ale równie ważna jest baza pod makijaż. Nowy rok przyniósł totalną nowość, którą – gwarantujemy – pokocha każda z nas. Mowa o bazie pod makijaż od marki Benefit.

THE POREFESSIONAL – Lite Primer Benefit – dlaczego warto kupić?

Głównym i najważniejszym zadaniem tej bazy jest zmniejszenie widoczności porów. Co więcej zmniejsza również widoczność drobnych zmarszczek, a wszystko po to, by uzyskać efekt nieskazitelnie gładkiej skóry. Baza pod makijaż The POREfessional od Benefit jest niewyczuwalna na skórze, daje uczucie odświeżenia i chłodzenia. Co ważne, bazę możesz używać samodzielnie lub pod codzienny makijaż.

Jak używać bazy THE POREfessional?

Wystarczy, że zaaplikujesz odrobinę bazy na twarz, następnie delikatnie rozprowadzisz za pomocą opuszków palców i wykonasz swój ulubiony makijaż. Na koniec utrwal wszystko mgiełką THE POREfessional Super Setter, która zamyka – utrwala makijaż na cały dzień. Stosowanie bazy pod makijaż ułatwia aplikację makijażu i przedłuża jego trwałość. Dodatkowo baza THE POREfessional jest niekomedogenna i bezzapachowa.

 

Benefit baza pod makijaż

THE POREfessional Benefit – cena full – size 189zł, mini – 89zł