Pędzle są podstawą idealnego makijażu. Pozwalają na szybkie i precyzyjne rozprowadzanie kosmetyków. Dzięki syntetycznemu włosiu produkty lekko się nakłada, a make-up wygląda perfekcyjnie przez cały dzień. IUNO Cosmetics stworzyło pędzle odpowiednie zarówno do wykonywania samodzielnej jak i profesjonalnej stylizacji, dla świadomych konsumentów, którzy chcą żyć w duchu eco friendly.

Polska marka kosmetyków kolorowych IUNO Cosmetics prezentuje wegańskie pędzle do twarzy. Wykonane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii imitującej włosie sobola i kozy. Syntetyczne i niesamowicie miękkie włosie pozwala nałożyć każdy rodzaj kosmetyku. Pędzle równomiernie rozprowadzają produkty, nie pozostawiając smug i plam.

Kosmetyki do makijażu wolne od okrucieństwa. Przegląd najlepszych formuł

 

pędzle zestaw źródło: wegańskie pędzle

Przeznaczenie pędzli do makijażu

 • Wegański pędzel 01 przeznaczony do aplikacji pudru zapewnia naturalny efekt wykończenia makijażu.
 • Pędzel 02 do konturowania suchymi produktami, idealnie sprawdzi się do nakładania bronzera oraz różu. Włosie pędzla jest miękkie i delikatne, a dokładną aplikację produktów sypkich gwarantuje jego skośny kształt.
 • Zaokrąglony pędzel 03 przeznaczony jest do nakładania rozświetlacza oraz produktów wymagających precyzyjnej aplikacji. Świetnie nadaje się również do pudrowania wybranych partii twarzy.
 • Pędzel 04 przeznaczony do modelowania konturu twarzy idealnie nadaje się do nakładania różu oraz do aplikacji pudru sypkiego jak i pudru w kamieniu.
 • Pędzel 05 przeznaczony jest do aplikacji oraz rozcierania cieni. Pozwala na równomierne nakładanie produktu oraz budowanie intensywności koloru. Idealnie przycięte i płasko uformowane włosie umożliwia precyzyjne wykonywanie makijażu oka.
 • Krótko przycięte i spłaszczone włosie pędzla nr 06 umożliwia precyzyjne nakładanie cieni na powiekę oraz rozcieranie ich.
 • Pędzel nr 07 idealnie sprawdzi się przy blendowaniu.
 • Pędzel 08 jest odpowiedni do rozcierania cieni na dolnej powiece, w kącikach oraz do przydymienia kreski.
 • Płaski i mały pędzel nr 09 idealnie sprawdzi się do precyzyjnego wykończenia makijażu oka. Świetny do podkreślenia dolnej powieki oraz wewnętrznego i zewnętrznego kącika oka. Włosie jest bardzo przyjemne w dotyku a niewielki kształt zapewnia znakomitą precyzję.
 • Płaski, skośnie ścięty pędzel nr 10 idealnie sprawdzi się do modelowania kształtu brwi. Sztywne włosie ułatwia również precyzyjne namalowanie kreski kremowym eyelinerem.
 • Pędzel 11 przeznaczony jest do malowania ust. Kształt pędzla pozwala na dokładną aplikację błyszczyków i pomadek.

Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach. Pędzle wegańskie, a więc z włosia syntetycznego są nie tylko pędzlami przyjaznymi zwierzętom, ale także pędzlami antybakteryjnymi ze względu na swoja budowę. Włosie syntetyczne specjalnie preparowane dla pędzli IUNO Cosmetics nie pochłania nadmiernych ilości kosmetyku i nie pozwala na rozwój drobnoustrojów. Natomiast włos naturalny posiada łuski i porowatą strukturę budowy włosa, co sprzyja zbieraniu się tam resztek makijażu i może powodować rozwój bakterii zarówno przy przechowywaniu ich w łazience lub w kosmetyczce.

Naturalne i wegańskie kosmetyki z Finlandii już w Polsce!

Pędzle są dostępne w sprzedaży internetowej na www.iunocosmetics.com lub w showroomie na ul. Zgoda 13 w Warszawie od 29 do 79 zł.