Kosmetyki to jedna z tych rzeczy, które coraz częściej kupujemy na podstawie internetowych testów i rekomendacji. Ciekawi nas, jak sprawdzają się na innych, by uniknąć rozczarowania. Zwłaszcza, gdy chodzi o drogie specyfiki ekskluzywnych marek. O tej recenzji jest ostatnio wyjątkowo głośno…

Młoda Amerykanka pokazała na Facebooku, co stało się z jej twarzą po użyciu popularnego pudru. Choć na pierwszy rzut oka makijaż wygląda świetnie – w specyficznych warunkach okazał się dla niej kompromitujący. Ta historia to najlepszy dowód na to, że malując się trzeba wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA SPECJALNIE DAŁA SIĘ OSZPECIĆ!!! (VIDEO)

Nastolatka wygląda nienagannie. Zalotna kreska na oczach, neutralna kolorystyka, zmatowiona cera, odrobina różu i prawdopodobnie rozświetlacza. W sam raz na wieczór z przyjaciółmi. Ale jednak nie do końca. Amanda Whitrock wybrała się ze znajomymi, żeby pograć w laserowego paintballa. To bardzo popularna rozrywka w USA, która powoli wkracza także do Polski.

W obiektach tego typu panuje półmrok, główne oświetlenie stanowi lampa światła czarnego, jest sporo neonów, broń graczy działa na podczerwień. A makijaż wygląda fatalnie – przekonała się bohaterka tej historii. W specyficznym oświetleniu warstwa makijażu na jej twarzy przybrała purpurowy odcień.

ZOBACZ TEŻ: WYCISKANIE PRYSZCZY MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE! TA KOBIETA ŻAŁUJE NA PEWNO!

Nie używaj pudru Huda Beauty, jeśli planujesz rozgrywkę laserowego paintballa

Internauci nie kryją rozbawienia i twierdzą, że dziewczyna wygląda jak Violet Beauregarde. To bohaterka filmu „Charlie i fabryka czekolady”, która ma obsesję na punkcie gumy do żucia i w czasie zwiedzenia fabryki przemienia się w fioletową jagodę. Jej twarz wyglądała wtedy niemal identycznie.